(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  1.A  (Marešová Ivana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ (A1)
Mare

Vv (VV1)
Mare

CJ
Mare

AJ (A1)
Šk
(26)

       

CJ (A2)
PoZ

Vv (VV2)
KouP

AJ (A2)
Žvá

 
Ú
t

 

M
Mare

CJ
Mare

Tv
Mare

CJ
Mare

Pč (Pč1)
Mare

     

Pč (Pč2)
PR
(D)

 
S
t

 

CJ
Mare

(A1)
PoZ

CJ
Mare

Pr
Mare

       

(A2)
Mare

 
Č
t

 

CJ
Mare

M
Mare

Tv
Mare

Hv
PR
(73)

       

 
P
á

 

CJ
Mare

M
Mare

Pr
Mare

CJ
Mare

       

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  1.B  (Prýglová Zuzana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
PR

M
PR

CJ
PR

Pč (Pč1)
PR

       

Pč (Pč2)
Mare
(D)

 
Ú
t

 

(B1)
PoZ

CJ (B1)
PR
(54)

Tv
PR
(54)

AJ (B1)
Šk
(26)

       

(B2)
PR
(54)

CJ (B2)
PoZ

AJ (B2)
Žvá

 
S
t

 

CJ
PR

M
PR

CJ
PR

Pr
PR

       

 
Č
t

 

CJ
PR

M
PR

CJ
PR
(54)

Vv (VV1)
Mare

Tv
PR
(54)

     

Vv (VV2)
Šom

 
P
á

 

CJ
PR

Pr
PR

CJ
PR

Hv
PR
(73)

       

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  2.A  (Pochylová Ivana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

M
PO

CJ
PO

Pr
PO

Vv (VV1)
PO

CJ
PO

     

Vv (VV2)
WeP

 
Ú
t

 

CJ
PO

M
PO

AJ (A1)
Mich

CJ
PO

       

AJ (A2)
Šk

 
S
t

 

CJ
PO

M
PO

CJ
PO

Hv
PO

       

 
Č
t

 

Tv
PO

Tv
PO

M
PO

CJ
PO

Pč (Pč1)
PO
(D)

     

Pč (Pč2)
Sed

 
P
á

 

(A1)
PO

CJ (A1)
PO

Pr
PO

CJ
PO

       

(A2)
PoZ

CJ (A2)
PoZ

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  2.B  (Sedláčková Ivona)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
Sed

M
Sed

CJ
Sed

Vv (VV1)
Sed

Pr
Sed

     

Vv (VV2)
KouP

 
Ú
t

 

CJ
Sed

M
Sed

CJ
Sed

Tv
Sed

       

 
S
t

 

CJ
Sed

M
Sed

CJ (B1)
Sed

Hv
Sed

Pč (Pč1)
Sed

     

CJ (B2)
PoZ

Pč (Pč2)
PO

 
Č
t

 

M
Sed

CJ
Sed

AJ (B1)
Mich

Tv
Sed

       

AJ (B2)
Šk
(26)

 
P
á

 

CJ
Sed

Pr
Sed

(B1)
PoZ

CJ
Sed

       

(B2)
Sed

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  3.A  (Blahová Lenka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
Bla

M
Bla

CJ
Bla

Pr
PoZ

AJ (A1)
Bla

     

AJ (A2)
Šk
(26)

 
Ú
t

 

M
Bla

CJ
Bla

Pr
PoZ

CJ
Bla

 

Vv
Maj

Hv
Bla

 

 
S
t

 

CJ
Bla

M
Bla

AJ (A1)
Bla

CJ
Bla

       

AJ (A2)
Šk
(26)

 
Č
t

 

Tv
PoZ

Tv
PoZ

M
Bla

Pr
PoZ

CJ
Bla

     

 
P
á

 

M
Bla

Pč (Pč1)
MA
(99)

CJ
Bla

AJ (A1)
Bla

       

Pč (Pč2)
Šom
(D)

AJ (A2)
Šk
(26)

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  3.B  (Majerová Petra)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
Maj

M
Maj

CJ
Maj

Pr
Maj

 

Hv
Bla

Vv
Maj

 

 
Ú
t

 

CJ
Maj

M
Maj

CJ
Maj

Tv
Maj

AJ (B1)
Ned

     

AJ (B2)
Šk
(26)

 
S
t

 

M
Maj

CJ
Maj

Pr
Maj

Pč (Pč1)
Maj

       

Pč (Pč2)
SnáM

 
Č
t

 

CJ
Maj

AJ (B1)
Ned

M
Maj

Tv
Maj

       

AJ (B2)
Šk
(26)

 
P
á

 

CJ
Maj

M
Maj

AJ (B1)
Ned

Pr
Maj

CJ
Maj

     

AJ (B2)
Šk
(26)

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  3.C  (Snášelová Miroslava)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
SnáM

M
SnáM

CJ
SnáM

Pr
SnáM

       

 
Ú
t

 

AJ (C1)
Šk
(26)

CJ
SnáM

M
SnáM

CJ
SnáM

 

Hv
SnáM
(73)

Tv
SnáM

 

AJ (C2)
Pez

 
S
t

 

M
SnáM

CJ
SnáM

Pr
SnáM

AJ (C1)
Šk
(26)

Pč (Pč1)
SnáM

     

AJ (C2)
Pez

Pč (Pč2)
Maj
(D)

 
Č
t

 

CJ
SnáM

M
SnáM

CJ
SnáM

Vv
SnáM

Tv
SnáM

     

 
P
á

 

M
SnáM

AJ (C1)
Šk
(26)

CJ
SnáM

Pr
SnáM

       

AJ (C2)
Pez

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  4.A  (Matiašková Alena)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
MA
(99)

M
MA
(99)

CJ
MA
(99)

AJ (A1)
Pez

       

AJ (A2)
Bla

 
Ú
t

 

CJ
MA
(99)

M
MA
(99)

AJ (A1)
Pez

VL
MA
(99)

 

Hv
MA
(99)

Tv
MA
(99)

 

AJ (A2)
Bla

 
S
t

 

M
MA
(99)

CJ
MA
(99)

Pří
MA
(99)

CJ
MA
(99)


MA
(99)

     

 
Č
t

 

M
MA
(99)

CJ
MA
(99)

Tv
MA
(99)

AJ (A1)
Pez

VL
MA
(99)

     

AJ (A2)
Bla

 
P
á

 

CJ
MA
(99)

Inf
RiR

Vv
MA
(99)

Vv
MA
(99)

AJ (A1)
Pez

     

AJ (A2)
Bla

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  4.B  (Ščipáková Michaela)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

M
Šči

Vv
PoZ

Vv
PoZ

AJ (B1)
Ned

CJ
Šči

     

AJ (B2)
Šči

 
Ú
t

 

CJ
Šči

M
Šči

AJ (B1)
Ned

VL
Šči

Inf
RiR

     

AJ (B2)
Šči

 
S
t

 

M
Šči

CJ
Šči

Tv
Pet

AJ (B1)
Ned

Pří
Šči

     

AJ (B2)
Šči

 
Č
t

 

M
Šči

CJ
Šči

VL
Šči

CJ
Šči

 

Hv
Šči
(73)


Šči
(D)

 

 
P
á

 

CJ
Šči

AJ (B1)
Ned

Tv
Pet

CJ
Šči

       

AJ (B2)
Šči

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  4.C  (Michenková Renata)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
Mich

VL
Mich

AJ (C1)
Žvá

Pří
Mich

CJ
Mich

     

AJ (C2)
Mich

 
Ú
t

 

M
Mich

CJ
Mich

Inf (INF2)
RiR

Inf (INF1)
RiR

 

Vv
Mich

Vv
Mich

 

Pč (Pč2)
MA
(D)

Pč (Pč1)
NO
(D)

 
S
t

 

M
Mich

AJ (C1)
Žvá

CJ
Mich

Tv
ŘezD

CJ
Mich

     

AJ (C2)
Mich

 
Č
t

 

AJ (C1)
Žvá

M
Mich

Hv
BaP
(73)

CJ
Mich

VL
Mich

     

AJ (C2)
Mich

 
P
á

 

M
Mich

CJ
Mich

AJ (C1)
Žvá

Tv
ŘezD

       

AJ (C2)
Mich

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  5.A  (Nováková Zdeňka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

M
NO
(97)

Pří
NO
(97)

AJ (A1)
Ned

CJ
NO
(97)

VL
NO
(97)

     

AJ (A2)
Vrb

 
Ú
t

 

M
NO
(97)

CJ
NO
(97)

Hv
BaP
(73)

AJ (A1)
Ned

CJ
NO
(97)

     

AJ (A2)
Vrb

 
S
t

 

M
NO
(97)

CJ
NO
(97)

Pří
NO
(97)

Pč (Pč1)
NO
(97)

Tv
NO
(97)

     

Pč (Pč2)
Šom

 
Č
t

 

CJ
NO
(97)

M
NO
(97)

AJ (A1)
Ned

CJ
NO
(97)

 

Vv
NO
(97)

Vv
NO
(97)

 

AJ (A2)
Vrb

 
P
á

 

CJ
NO
(97)

M
NO
(97)

VL
NO
(97)

AJ (A1)
Ned

Tv
NO
(97)

     

AJ (A2)
Vrb

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  5.B  (Vrbová Veronika)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
Vrb

M
Vrb

Vv
NOVO

CJ
Vrb

AJ (B1)
Vrb

     

AJ (B2)
Žvá

 
Ú
t

 

M
Vrb

CJ
Vrb

AJ (B1)
Vrb

VL
PoZ

Vv
NOVO

     

AJ (B2)
Žvá

 
S
t

 

CJ
Vrb

M
Vrb

CJ
Vrb

Pří
PoZ

Tv
Pet

     

 
Č
t

 

M
Vrb

AJ (B1)
Vrb

VL
PoZ

CJ
Vrb

 

Pč (Pč1)
Vrb

Hv
Vrb
(73)

 

AJ (B2)
Žvá

Pč (Pč2)
NOVO
(D)

 
P
á

 

M
Vrb

AJ (B1)
Vrb

CJ
Vrb

Pří
PoZ

Tv
Pet

     

AJ (B2)
Žvá

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  5.C  (Vítková Věra)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

M
VI
(51)

AJ (C1)
Pez

CJ
VI

VL
VI

 

Vv
VI
(51)

Vv
VI
(51)

 

AJ (C2)
Žvá

 
Ú
t

 

CJ
VI

M
VI
(51)

Pří
VI

CJ
VI
(51)

AJ (C1)
Pez

     

AJ (C2)
Žvá

 
S
t

 

AJ (C1)
Pez

CJ
VI
(51)

M
VI

Tv
VI
(51)

CJ
VI

     

AJ (C2)
Žvá

 
Č
t

 

M
VI
(51)

Pří
VI

CJ
VI

VL
VI

AJ (C1)
Pez

     

AJ (C2)
Žvá

 
P
á

 

M
VI
(51)

CJ
VI

Pč (Pč1)
VI
(51)

Tv
VI
(51)

Hv
VI
(73)

     

Pč (Pč2)
Šom
(D)

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  6.A  (Kovářová Renata)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
WeP

M
Ned

AJ (A1)
Pez

SpH (SpH) Pet

SpH (SpH) Pet

D
Ta

   

Vař (Vař) Much (77)

Vař (Vař) Much (77)

AJ (A2)
Kov

Rup (RuP) NOVO

Rup (RuP) NOVO

SpH (SpHF) W

SpH (SpHF) W

 
Ú
t

 

Tv (TVh)
Pet

M
Ned

Z
Tom

CJ
WeP

Fy
FI

 

Vv
Kov

Vv
Kov

Tv (TVd)
ŘezD

Tv (Tvh2)
Neo

 
S
t

 

M
Ned


Kov

AJ (A1)
Pez

CJ
WeP

D
Ta

Hv
BaP
(73)

   

AJ (A2)
Kov

 
Č
t

 

AJ (A1)
Pez

Tv (TVh)
Pet

CJ
WeP


Kov

Z
Tom

Ov
Kov

   

Tv (TVd)
ŘezD

AJ (A2)
Kov

Tv (Tvh2)
Neo

 
P
á

 

M
Ned

CJ
WeP

AJ (A1)
Pez

Inf (INF1)
RiR

Inf (INF2)
LU

     

AJ (A2)
Kov

Pč (Pč2)
Pet
(D)

Pč (Pč1)
RiR
(D)

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  6.B  (Muchová Eva)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

M
FI

CJ
Much
(77)

Fy
FI

SpH (SpH) Pet

SpH (SpH) Pet

D
Much
(77)

   

Vař (Vař) Much (77)

Vař (Vař) Much (77)

Rup (RuP) NOVO

Rup (RuP) NOVO

SpH (SpHF) W

SpH (SpHF) W

 
Ú
t

 

Tv (TVh)
Pet

AJ (B1)
Pez

M
FI

CJ
Much
(77)

Z
ŠT

 

Inf (INF2)
LU

Inf (INF1)
RiR

Tv (TVd)
ŘezD

AJ (B2)
Žvá

Pč (Pč1)
RiR
(D)

Pč (Pč2)
Pet
(D)

Tv (Tvh2)
Neo

 
S
t

 

M
FI

CJ
Much
(77)

D
Much
(77)

Hv
BaP
(73)

AJ (B1)
Pez


Kov

   

AJ (B2)
Žvá

 
Č
t

 

M
FI

Tv (TVh)
Pet

AJ (B1)
Pez

Vv
NOVO

Vv
NOVO

CJ
Much
(77)

   

Tv (TVd)
ŘezD

AJ (B2)
Žvá

Tv (Tvh2)
Neo

 
P
á

 

CJ
Much
(77)


Kov

Ov
WeP

AJ (B1)
Pez

Z
ŠT

     

AJ (B2)
Žvá

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  6.C  (Králová Alena)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

AJ (C1)
Žvá

CJ
WeP

M
Krá

SpH (SpH) Pet

SpH (SpH) Pet


Kov

   

Vař (Vař) Much (77)

Vař (Vař) Much (77)

AJ (C2)
Ned

Rup (RuP) NOVO

Rup (RuP) NOVO

SpH (SpHF) W

SpH (SpHF) W

 
Ú
t

 

AJ (C1)
Žvá

CJ
WeP

M
Krá

Fy
FI

Ov
WeP

 

Vv
NOVO

Vv
NOVO

AJ (C2)
Ned

 
S
t

 

D
Much
(77)

Z
Tom

M
Krá

Inf (INF2)
LU

CJ
WeP

Tv (Dív)
ŘezD

   

Pč (Pč1)
RiR
(D)

Tv (Chl)
Pet

 
Č
t

 

M
Krá

CJ
WeP

Inf (INF1)
RiR

AJ (C1)
Žvá


Kov

     

Pč (Pč2)
Pet
(D)

AJ (C2)
Ned

 
P
á

 

Hv
BaP
(73)

Z
Tom

D
Much
(77)

CJ
WeP

AJ (C1)
Žvá

Tv (Dív)
ŘezD

   

AJ (C2)
Ned

Tv (Chl)
Pet

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  7.A  (Škobrtalová Blanka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

M
Krá

SpH (SpH)
Pet

SpH (SpH)
Pet

CJ
Ta


ŘezD

AJ
Šk
(26)

   

SpH (SpHF)
W

SpH (SpHF)
W

Rup (RuP)
Šk
(26)

Rup (RuP)
Šk
(26)

 
Ú
t

 

M
Krá

Z
RiR

VZd
WeP

Rj (R1)
Tom

CJ
Ta

D
GO
(33)

   

NJ (N1)
BaP

 
S
t

 

Tv (Tvd)
ŘezD

CJ
Ta

Fy
LU

M
Krá

AJ
Šk
(26)

     

Tv (Tvh)
Pet

Tv (Tv2)
Neo

 
Č
t

 

CJ
Ta

Z
RiR

M
Krá


ŘezD

Vv
GO
(33)

 

Ov
Šk
(26)

Hv
BaP
(73)

 
P
á

 


RiR
(D)

Tv (Tvd)
ŘezD

Fy
LU

Rj (R1)
Tom

AJ
Šk
(26)

D
GO
(33)

   

Tv (Tvh)
Pet

NJ (N1)
BaP

Tv (Tv2)
Neo

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  7.B  (Tomková Milena)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
Tom

SpH (SpH)
Pet

SpH (SpH)
Pet

M
ŠT

AJ (B1)
Ned

Z
Tom

   

SpH (SpHF)
W

SpH (SpHF)
W

AJ (B2)
Na

Ev (DV)
Šči

Ev (DV)
Šči

 
Ú
t

 

D
GO
(33)

M
ŠT

Fy
LU


ŘezD

NJ (N2)
BaP

 

Hv
BaP
(73)

VZd
WeP

Rj (R1)
Tom

 
S
t

 

Tv (Tvd)
ŘezD

Vv
GO
(33)

AJ (B1)
Ned

CJ
Tom

Fy
LU

Z
Tom

   

Tv (Tvh)
Pet

AJ (B2)
Na

Tv (Tv2)
Neo

 
Č
t

 

Ov
WeP

NJ (N2)
BaP

CJ
Tom

M
ŠT

AJ (B1)
Ned

Pč (Pč1)
RiR

   

Rj (R1)
Tom

AJ (B2)
Na

Pč (pč2)
Pet

 
P
á

 

CJ
Tom

Tv (Tvd)
ŘezD

M
ŠT

D
GO
(33)


ŘezD

     

Tv (Tvh)
Pet

Tv (Tv2)
Neo

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  7.C  (Riedl Robert)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CJ
Ta

SpH (SpH)
Pet

SpH (SpH)
Pet

AJ
Na

Rj (R3)
Tom


ŘezD

   

SpH (SpHF)
W

SpH (SpHF)
W

NJ (N3)
BaP

Ev (DV)
Šči

Ev (DV)
Šči

 
Ú
t

 

Z
RiR

Hv
BaP
(73)

AJ
Na

M
Krá

Fy
LU

Ov
WeP

   

 
S
t

 

Tv (Tvd)
ŘezD

M
Krá

VZd
WeP

CJ
Ta

D
GO
(33)

     

Tv (Tvh)
Pet

Tv (Tv2)
Neo

 
Č
t

 

Z
RiR

M
Krá

CJ
Ta

Rj (R3)
Tom


ŘezD

 

Vv
GO
(33)


RiR

NJ (N3)
BaP

 
P
á

 

M
Krá

Tv (Tvd)
ŘezD

AJ
Na

Fy
LU

D
GO
(33)

CJ
Ta

   

Tv (Tvh)
Pet

Tv (Tv2)
Neo

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  8.A  (Palát Radomír)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

AJ (A1)
Na

MV (MV) Ta

MV (MV) Ta

M
FI

CJ
GO
(33)

Hv
BaP
(73)

   

SpH (SpHF) W

SpH (SpHF) W

AJ (A2)
Pez

SpH (SpH8) Neo

SpH (SpH8) Neo

Rup (RuP) GO (33)

Rup (RuP) GO (33)

 
Ú
t

 

M
FI

Tv (TVh2)
Neo

CJ
GO
(33)


Pa

D
Much
(77)

Fy
Krá

   

Tv (TVd)
ŘezD

Tv (TVh)
Pet

 
S
t

 

CJ
GO
(33)

AJ (A1)
Na

M
FI

Ch
Pa

Rj (8R)
Tom

Inf (INF1)
Pa

   

NJ (N1)
Na

AJ (A2)
Pez

Inf (INF2)
RiR

NJ (N2)
BaP

 
Č
t

 

Tv (TVh2)
Neo

M
FI


Pa

CJ
GO
(33)

Vv
PoZ

 

Ov
WeP

VZd
WeP

Tv (TVd)
ŘezD

Tv (TVh)
Pet

 
P
á

 

AJ (A1)
Na

Ch
Pa

Z
Tom

Fy
Krá

Rj (8R)
Tom

D
Much
(77)

   

NJ (N1)
Na

AJ (A2)
Pez

NJ (N2)
BaP

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  8.B  (Gottvaldová Lenka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

AJ (B1)
Kov

MV (MV) Ta

MV (MV) Ta

CJ
GO
(33)

Fy
Krá

 

Vv
GO
(33)

VZd
WeP

SpH (SpHF) W

SpH (SpHF) W

AJ (B2)
Šk
(26)

SpH (SpH8) Neo

SpH (SpH8) Neo

Rup (RuP) GO (33)

Rup (RuP) GO (33)

 
Ú
t

 

M
HA

Tv (TVh2)
Neo


ŘezD

CJ
GO
(33)

D
GO
(33)

Z
Tom

   

Tv (TVd)
ŘezD

Tv (TVh)
Pet

 
S
t

 

AJ (B1)
Kov

Ch
Pa

CJ
GO
(33)

M
HA

Rj (8R)
Tom

Ov
WeP

   

NJ (N2)
BaP

AJ (B2)
Šk
(26)

NJ (N1)
Na

 
Č
t

 

Tv (TVh2)
Neo

CJ
GO
(33)

D
GO
(33)

M
HA

Inf (INF1)
Pa


ŘezD

   

Tv (TVd)
ŘezD

Inf (INF2)
RiR

Tv (TVh)
Pet

 
P
á

 

M
HA

Fy
Krá

Hv
BaP
(73)

Ch
Pa

Rj (8R)
Tom

AJ (B1)
Kov

   

NJ (N2)
BaP

AJ (B2)
Šk
(26)

NJ (N1)
Na

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  9.A  (Navrátil David)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CČj (Cčj)
Much
(77)

AJ (A1)
Kov

Z
Na

M
HA

Ch
HA

Ov
Na

   

CM (CMa)
HA

AJ (A2)
Na

SpH (SpH)
W

 
Ú
t

 

NJ (N1)
Na

D
Ta

CJ
Much
(77)

M
HA

AJ (A1)
Kov


ŘezD

   

Rj (9R)
Tom

AJ (A2)
Na

 
S
t

 

Fy
Krá

Tv (TVd)
ŘezD

M
HA

CJ
Much
(77)

Ch
HA

Z
Na

   

Tv (TVh)
Pet

 
Č
t

 

NJ (N1)
Na

M
HA

AJ (A1)
Kov


RiR
(D)

CJ
Much
(77)

 

Vv
PoZ

Vv
PoZ

Rj (9R)
Tom

AJ (A2)
Na

 
P
á

 

Tv (TVd)
ŘezD

Hv
BaP
(73)

Fy
Krá

CJ
Much
(77)

D
Ta

FiGr
Krá

   

Tv (TVh)
Pet

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola Prostějov, E. Valenty  9.B  (Hájková Blanka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

 
P
o

 

CČj (Cčj)
Much
(77)

Ch
HA

M
HA

Fy
Krá

D
Ta

FiGr
Krá

   

CM (CMa)
HA

SpH (SpH)
W

 
Ú
t

 

NJ (N2)
BaP

CJ
Much
(77)

M
HA

AJ (B1)
Kov

Vv
HA

Vv
HA

   

Rj (9R)
Tom

AJ (B2)
Na

 
S
t

 

M
HA

Tv (TVd)
ŘezD

Z
RiR

AJ (B1)
Kov

CJ
Much
(77)

Ov
Ta

   

Tv (TVh)
Pet

AJ (B2)
Na

 
Č
t

 

NJ (N2)
BaP

D
Ta

M
HA

CJ
Much
(77)

Ch
HA

 

Hv
BaP


Ta
(D)

Rj (9R)
Tom

 
P
á

 

Tv (TVd)
ŘezD

CJ
Much
(77)


ŘezD

AJ (B1)
Kov

Fy
Krá

Z
RiR

   

Tv (TVh)
Pet

AJ (B2)
Na

Zpracováno v systému Bakaláři